Prodej domu 90 m2 Pražská 373, Pilníkov

3.000.000,- Kč

Fotografie

Informace

Podlahová plocha90 m2
VlastnictvíOsobní
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Zahrada864 m2
UmístěníKlidná část obce
TopeníPlynové
Sklep Ano
PůdaAno
Občanská vybavenostzákladní škola, mateřská školka, obchod, pošta, autobusová zastávka
Datum nastěhování Ihned

Ve městě Pilníkov se tu pro Vás objevila mimořádná příležitost a to tento rodinný dům na prodej.

Dům má dispozici 4+1. Vstupní chodbou se dostanete do kuchyně s kuchyňskou linkou a sporákem. Poté projdete do jídelny, obývacího pokoje a ložnice. Po schodech dolů je sklep, kde můžete uskladnit dobré víno. Dále tu máme spíž, která může posloužit na zavařeniny a zásoby potravin. V koupelně na Vás čeká sprchový kout, ale také vana pro chvíle odpočinku. Navíc koupelna má ohřev vody elektrickým bojlerem. Hned vedle je malá místnost na využití a kůlna pro uskladnění různého nářadí. Po schodech nahoru se dostanete do pokoje, který teď slouží, jako ložnice ale může být i dětským pokojem. Vedle je velká půda s prostorem, kterou můžete využít na realizaci dalšího pokoje.

Třešničkou tohoto domu je její zahrada o rozloze 864 m2. Tady probudíte svého pěstitelského ducha na pěstování zeleniny, protože na zahradě stojí skleník a koníček pro zahradničení krásných květin a stromů. Po usazení do venkovního posezení už jen odpočíváte při zvuku potůčku, který teče dole pod zahradou.

Navíc lokalita je opravdu dostupná v místě se nachází mateřská škola pro malé děti, ale i základní škola pro velké děti, autobusová zastávka a obchod je také blízko a pokud se Vám nebude chtít vařit je zde i nově otevřená restaurace u Slunce. Obec se stará o město, proto Pilníkov má nové hřiště pro děti, parkování a kostel čeká nová kopule. Pro prohlídku mě stačí kontaktovat a čeká Vás pohodlné rodinné bydlení, kam se po drobných úpravách navíc můžete rovnou nastěhovat.

Lokalita rodinného domu

Virtuální prohlídka

Poslat dotaz