Prodej apartmánu 1+kk - 42,69 m² 

Rezidence Lyžařská  - Janské Lázně

Apartmán 1+kk v Janských Lázních se sklepem, parkovacím stáním

Pořídit si nemovitost na horách přímo mezi sjezdovkami byl vždy váš sen? Nyní získáváte možnost proměnit tento sen v realitu.

Právě nabízím k prodeji kompletně vybavený apartmán 1+kk. A nutno říci, že je velmi stylově vybavený. Přiložené fotografie vám má slova potvrdí. Jen počítejte prosím s tím, že byl tento apartmán zkolaudovaný jako ateliér.

Virtuální prohlídka - pojďte se podívat!

 Kompletní rekonstrukcí nedávno prošla celá rezidence Lyžařská, ve které apartmán je. Nemovitost se tedy nachází ve vynikajícím stavu. Vypadá nádherně. Zvenku i uvnitř. V domě je také nainstalovaný smart box, ten vám pomocí aplikace umožní vzdálený přístup do domu. Chytrá věc.
 
Výměry: Celková užitná plocha včetně sklepní koje je 36,49 m². Podlahová plocha bez sklepní kóje je 33,13 m². Další využitelným místem je prostor, který je vestavěný nad koupelnou a chodbou. Ten lze využít k uložené vybavení nebo jako alternativní místo pro přespávání. Při využití těchto možností dosáhneme využitelné plochy až 42,70 m².
 
 
K nemovitosti náleží také venkovní parkovací stání. Žádné kroužení okolo, žádný stres při hledání volného  místa. Přijedete, zaparkujete a jdete. Hotovo.
 
Nyní ale pojďme společně nahlédnout do samotného apartmánu. Hned při vstupu pocítíte, že jste přišli do vkusně zařízeného prostředí. Bude vám zde příjemně. Možná za to mohou využité přírodní barvy, dostatek přirozeného světla nebo elegantně zkosený strop. Kombinace všech těchto aspektů vytvoří dokonalý celek. A vy si ho na první pohled zamilujete.
 
Apartmánu dominuje moderní kuchyňská linka, kde nechybí digestoř, trouba, mikrovlnka ani keramická deska. Zde se vám bude vařit krásně. A nachystané pokrmy si vychutnáte u kuchyňského stolu pod velkým zkoseným oknem. Nádhera. Dále nechybí ani prostor pro relax u televize nebo postel pro důkladnější odpočinek.
 
Když nahlédneme do elegantně zařízené koupelny, spatříme sprchový kout, umyvadlo, pračku a toaletu. To vše se sem vejde. To vše můžete ihned využívat. A před každým odchodem z apartmánu můžete svůj vzhled zkontrolovat v zrcadle, které je prakticky umístěno hned u dveří. Stejně jako telefon, kterým se vám ohlásí každá návštěva.
 
A abyste se v apartmánu cítili ještě více pohodlně, můžete si teplotu vzduchu regulovat přímo z telefonu. Je zde termostat, který se ovládá prostřednictvím aplikace. Velmi příjemná záležitost.
 
A kde konkrétně se dům s apartmánem nachází? Přímo mezi sjezdovkami Protěž a Formánek. Ta je ideální pro nejmenší lyžaře. Jestli i vy rádi lyžujete, jezdíte na snowboardu nebo na běžkách, toto místo si vás okamžitě získá.
 
Pokud se rozhodnete nemovitost pořídit jako investici, bude to určitě chytrý krok. Janské Lázně jsou velmi oblíbenou turistickou destinací a poptávka po pronájmu podobných apartmánů je velká.
 
Zaujala vás tato nemovitost? Pokud ano, dejte mi prosím vědět. Moc rád vám apartmán i jeho kouzelné okolí osobně ukážu.

Fotogalerie

Technické specifikace

VlastnictvíOsobní
Stav objektuPo rekonstrukci
Konstrukce Cihlová
Dispozice1+kk
Celková plocha 42,69 m²
Podlahová plocha33,13 m²
Sklepano (3,36 m²)
Parkovánívenkovní stání (14 m²)
Číslo podlaží2 z 3
VytápěníLokální plynové
Energetický štítekD
Cena6.490.000,- Kč
Cena6.490.000,- Kč

Mapa

Zajímá Vás více o tomto apartmánu? Napište mi. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.