Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

REZERVOVÁNO Prodej bytu 3+1 71 m2 Sněženková, Trutnov

2.299.000,- Kč

Nabízíme prostorný a světlý byt 3+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše, která se sklepem činí 73,8m2. K bytu dále náleží také lodžie.

Tato jednotka se nachází ve vyvýšeném přízemí s bezbariérovým přístupem. V domě lze využít také nově zrekonstruovaný výtah. Výhodou je, že byt není okrajový. Orientovaný je na východ a západ.

Co se týče rekonstrukcí, dům má nová plastová okna, novou střechu, nové zasklené balkóny, a to i ty ve společných prostorách s přístupem z chodby, stoupačky jsou po výměně a je zde i nový kamerový systém. Internet je zavedený od trutnovského poskytovatele a nainstalovaná je společná televizní anténa.

Další výhodou jsou nízké provozní náklady. Záloha na elektřinu je 570,-Kč a plyn se zde využívá pouze na vaření. Spotřebiče jsou tedy na elektřinu a plyn. Zálohy SVJ činí 3.637,-Kč měsíčně.

Byt nabízíme částečně zařízený.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v bezprostřední blízkosti. Za domem je dětské hřiště a také zasíťovaný sportovní kurt. Parkovat lze zdarma v ulici před domem.

Pokud Vás tento byt zaujal, máme pro něj zpracovanou také virtuální prohlídku - napište si o ní!

Rád pro Vás rovněž rezervuji fyzickou prohlídku dle Vašich časových možností. Můžeme pro Vás také připravit návrh financování přes našeho hypotečního specialistu.

Na prohlídku se těší Váš realitní makléř Jan Kisý.

Dispozice3+1
Užitná plocha71 m2
Konstrukce Panel
Stav objektuDobrý
Podlažívyvýšené přízemí
Počet podlaží celkem8
Lodžieano
Sklepano
Výtahano
Bezbariérovéano
Zařízenočástečně
Parkováníneplacené v ulici
Energetický štítekD

Poslat dotaz 

(pokud se dotaz týká konkrétní nemovitosti, prosím, specifikujte které)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.