Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Prodej roubenné chalupy 4+1

Dřevěnky 47, Trutnov 160 m² 

3.990.000,- Kč

Kde naleznete Vaší novou chalupu...

Nabízím prodej roubené chalupy 4+1 v Trutnově. Tato kouzelná roubenka v osobním vlastnictví disponuje užitnou plochou 140 m² a leží na pozemku o velikosti 3 280 m². Mezi její hlavní výhody patří původní a velmi zachovalý stav. Chaloupka je jako vystřižená z pohádek Josefa Lady. Zvenčí i uvnitř. Leží uprostřed krásné přírody na prosluněném místě. Zahrada chalupu obklopuje ze všech stran. Za domem je příkrá a vede do stráně, ale před chaloupkou je krásně rovinatá. Do této části si můžete pohodlně umístit posezení a v létě si vychutnávat snídaně na čerstvém vzduchu a večer opékat buřty.
 
Chalupa se prodává vybavená, tedy včetně původního nábytku. Topí se zde tuhými palivy, která můžete skladovat v kůlně. Ta je součástí chalupy, ale má samostatný vstup. Vodu získáte z vlastní studny. Počítejte s tím, že odpad je zde řešen pomocí septiku.
 
Chalupa se nachází konkrétně v ulici Dřevěnky, jedná se o velmi klidnou lokalitu. Na děti čeká hned vedle chalupy moderní dětské hřiště, v blízkosti jsou krásné cyklostezky a síť jednosměrných terénních stezek pro horská kola. Ty jsou známé jako Trutnov Trails, velmi oblíbená záležitost v dnešní době.
 
A jak je to s dopravou? Z centra jezdí MHD na místní zastávku, ta se nachází 200 metrů od chalupy. Plánovaný sjezd z dálnice D11 je vzdálený autem 4 minuty od domu. Po příjezdu můžete své auto zaparkovat do garáže, která k chalupě náleží.
 
Pokud máte rádi přírodu, klid, relax a cyklistiku, toto místo si zamilujete. V případě zájmu mi dejte prosím vědět, rád vám osobně ukážu chalupu i její okolí.

VlastnictvíOsobní
Užitná plocha140 m2
Zastavěná plocha 156 m²
Zahrada3280 m²
ZařízenoAno
Stav objektuPůvodní
UmístěníKlidná část obce
TopeníTuhá paliva
OdpadSeptik
VodaVlastní studna
GarážAno
Energetický štítekG

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Poslat dotaz