PRODÁNO - komerčních prostor 45m2 Přádelnická, Trutnov

cena na vyžádání

Nabízíme neobvyklý prostor o užitné ploše 45m2. Jedná se o sklepní jednotku, kolaudovanou jako nebytový prostor. Nenechte se ale mýlit - nenachází se v podzemním podlaží a je v ní tak stále dostatek denního světla.

Dřevěné obložení stěn, dveří a další prvky bytu se dřevem vytváří spolu s kamny na tuhá paliva útulnou, možná až chalupářskou atmosféru. Pro změnu na jednotku využívanou k bydlení je nutné prohlášení vlastníka a souhlas členů SVJ a zůstává tak na novém majiteli, zda by tyto prostory chtěl obývat nebo využívat jako kancelář, sklad apod. V jednotce se nachází dvě místnosti spolu s kuchyňkou a sociálním zařízením - k využití pro komerční prostory tedy možné používat jako dvě kanceláře.

Obrovskou výhodou je lokace v centru města. Do pěti minut se pěšky dostanete na autobusové nádraží, do supermarketu, nebo třeba základní školy. Přímo na trutnovské náměstí je to pak 10 minut pěšky.

Pokud Vás tento prostor zaujal, rádi pro Vás rezervujeme prohlídku na místě. Můžeme pro Vás také připravit návrh financování přes našeho hypotečního specialistu.

Užitná plocha45 m2
Konstrukce Cihla
Stav objektuDobrý
Energetický štítekG

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.