Prodej stavebního pozemku 1125 M2 , Lampertice 

1.099.000,- Kč

Fotogalerie

Náhled do stavební dokumentace

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení v klidné části obce Lampertice, nacházející se v okrese Trutnov. Tento prostorný pozemek o celkové ploše 1125 m² je ideální volbou pro ty, kteří hledají místo pro stavbu vlastního domova.

Pozemek nabízí novým majitelům výhodu klidného a příjemného prostředí. S dobrou dostupností do Trutnova máte v blízkosti veškerou občanskou vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, školy a zdravotnická zařízení, což zaručuje pohodlné a komfortní bydlení pro celou rodinu.

Elektřina je již přivedena na pozemek a je k dispozici jak napětí 120 V, tak i 230 V, což umožňuje snadnou instalaci a využití elektrických zařízení.

Díky své velikosti a zastavěné ploše máte dostatek prostoru pro vytvoření vlastního zahrady, terasy či jiných venkovních prostorů, které umožní relaxaci a odpočinek po náročném dni.

Pozemek je skvělou investicí pro ty, kteří chtějí budovat svůj vlastní domov dle vlastních představ a potřeb. Možnosti využití jsou neomezené a pouze na Vás záleží, jakým směrem se rozhodnete vydat.

Součástí kupní ceny je i projekt na rodinný dům s již vydaným stavebním povolením.

Na spolupráci se těší Váš realitní makléř Jan Kisý.

Plocha pozemku1125 m²
Přípojky Elektřina, vodovod

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.